Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

nauka angielskiego w żłobku Kraków, gdzie znajdę ?

nauka angielskiego w żłobku Kraków, gdzie znajdę ?

W przedszkolu chcemy mieć dla dzieciaków dodatkowe zajęcia z angielskiego. Teraz moje pytania czy jest ktoś to uczy języka angielskiego w przedszkolach w Krakowie i robi to naprawdę profesjonalnie?

tomalix

Posty: 2

 
Zapisując dziecko na zajęcia dodatkowe angielski w przedszkolu w Krakowie dbamy o jego przyszłość. Chodzi nam o to, aby jak najwięcej dla dziecka zyskać. Brak znajomości języka angielskiego jest dzisiaj niezmiernie dużym ograniczeniem. To, dlatego pożądane byłoby dziecko na zajęcia zapisać.

CHatka-eKo

Posty: 2

 
Z tego, co wiem nauka angielskiego w przedszkolu w Krakowie oferowana jest przez firmę https://happystudents.pl i do nich wszyscy nas odsyłają. Wiem, że są specjalistami, wobec tego nie boją się nawet bardzo uciążliwych zadań. W naszym przedszkolu mają super opinie.

090913123

Posty: 2

 
Korzystaliśmy z usług lektora angielskiego w żłobku w Krakowie i dziecko było zachwycone. Szybko nauczyło się podstawowych słówek, a potem było już tylko lepiej. Według mnie to była niesłychanie dobra decyzja, aby zapisać dziecko na takie zajęcia. Wiele na tym zyskaliśmy i dziś dziecko w podstawówce nie ma kłopotów z angielskim.

Jasio234

Posty: 3

 
Odpowiednie podejście lektorów angielskiego w żłóbku w Krakowie mocno zachęciło moje dziecko do dalszej nauki. Dzisiaj jest na bardzo wysokim poziomie, a wszystko zaczęło się już w drugim roku życia. Wiem, że im wcześniej to nastąpi tym lepsze są z tego efekty.

Yuri20

Posty: 8

 
Sam angielskiego nie miałem okazji się uczyć. Wtedy nie było to takie łatwe jak dzisiaj. Wszyscy znajomi swoje dzieci wysyłają albo do przedszkola gdzie jest angielski na wysokim poziomie albo organizują dodatkowe zajęcia.

labuh

Posty: 2

 
Na pewno trzeba zlecić naukę angielskiego w przedszkolu w Krakowie komuś, kto ma w tym bardzo duże doświadczenie. Wtedy są z tego same pozytywne efekty. Można liczyć na to, że dziecko się nie zrazi do nauki tylko będzie się ze swoimi rówieśnikami bardzo dobrze bawić.

Saagerrak

Posty: 3

 
Program nauczania to podstawa. W przypadku maluchów nie musi to być coś super. Szczególnie chodzi o poznawanie świata w języku angielskim. Mogą to być zajęcia w przedszkolu organizowane przez dyrekcję, lecz mogą również być zajęcia organizowane przez fachowców, którzy się na tym bardzo dobrze znają.

dzaman

Posty: 16

 
Na pewno takie zajęcia mają sens, ale trzeba na to mieć pieniądze i czas. My mamy z tym problem, bo w przedszkolu nie było tylu chętnych. Musiałabym dowozić dziecko dwadzieścia kilometrów do nauczycieli, a to znowu nie jest możliwe z braku czasu.

Sohinyh

Posty: 4