Dołącz do Naszej społeczności
zobacz gdzie jesteśmy. |
picture picture picture picture
picture

Nowy wątek

Dzisiaj użytkownik: Mikuś222 utworzył wątek w kategorii: Biznes.

picture

Piszemy opinie

Każdy chce jak najwięcej wiedzieć o danym produkcie. Zapraszamy.

picture

Tworzymy forum

Każdy użytkownik przyczynia się to rozwoju tego forum. Dziękujemy.

porady prawne zielona góra, gdzie szukać ?

porady prawne zielona góra, gdzie szukać ?

Miał ktoś może kiedyś do czynienia z jakimś prawnikiem w zielonej górze? Poszukuję osoby sprawdzonej i z doświadczeniem, bowiem potrzebuję pilnie wybrać się do sądu i nie mam pojęcia kogo wybrać, żeby było dobrze.

klakla09

Posty: 1

 
Jeżeli poszukujecie prawnika w zielonej górze to na pewno nie polecam Wam zwracać uwagi tylko na sam koszt jego usług, bo niestety mnie to w pewnym stopniu zmyliło. Patrzcie też na inne ważne aspekty.

labuh

Posty: 2

 
Znam się z jednym prawnikiem w zielonej górze, więc jeśli ktoś z Was by czegoś potrzebował to skontaktujcie się ze mną w wiadomości prywatnej. Jest to osoba zaufana i z ogromnym doświadczeniem przez co na pewno szybko rozwiąże Wasz nawet najtrudniejszy problem.

Klara323

Posty: 5

 
Wszelkiego rodzaju sprawy związane z sądem czy też dobrego prawnika w zielonej górze można odszukać na stronie pod tym linkiem: https://kancelaria-wiszniewska.pl. Sam korzystałem z tego miejsca i jestem usatysfakcjonowany.

elimatis

Posty: 6

 
Ostatnio niestety miałem rozprawę w sądzie w niezmiernie poważnej sprawie. Chciałem Wam polecić prawnika w zielonej górze, bez którego tak faktycznie nie dałbym rady wygrać tej sprawy. Ma on ogromne doświadczenie, a jeśli chcecie do niego kontakt to napiszcie do mnie w wiadomości prywatnej, a podam Wam wszystkie szczegóły.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
Zawsze, gdy jest mi potrzebny adwokat w zielonej górze to staram się chodzić do tej samej osoby. Znalazłam ją kiedyś przez przypadek w Internecie i muszę przyznać, że jest ona konkretna i przede wszystkim wie co robi oraz zna się na rzeczy, a w przypadku spraw sądowych jest to bardzo ważna kwestia.

Miluśkooo2

Posty: 2